Felvételre keresünk:

Hosszútávú munka

Biztos jövedelemre és hosszútávú munkára vágyik?

FELVÉTELRE KERESÜNK svájci, exportorientált

húsüzemünkbe Felsőlajosra raktári, termelési,

takarítói, technikai és őrzési területre munkatársakat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Betanulási időszak

  • Munkaruha

  • Rendszeres továbbképzés

  • Szakmai fejlődés

  • Kiemelkedő technikai háttér

  • Megbízható vezetés

Amit várunk:

  • Kedd-szombati munkarend vállalása

  • Kora reggeli munkakezdés vállalása

Jelentkezni lehet:      76/555-193

                                    6055 Felsőlajos, Fő út 8.

Felsőlajos, 2019. május 21.

                                                                       Karl Hager

                                                                       ügyvezető

Hirdető felhívja az álláshirdetésre jelentkezők figyelmét arra, hogy a

kiválasztási folyamat során az álláshirdetésre jelentkezők adatainak

kezelésére kerül sor. A hirdető, mint adatkezelő tájékoztatja az

álláshirdetésre jelentkezőket, hogy adatkezelési tájékoztatója elérhető

a Hungary Aliment Kft. honlapján (www.aliment.hu).

Az álláshirdetésre jelentkező pályázatának/önéletrajzának megküldésével

a megadott adatai kezeléséhez kifejezetten hozzájárul.

Húsfeldolgozó munkakör

Elvárások:

Terhelhetőség

Rugalmasság

Személyesen, telefonon, vagy a zbf[kukac]aliment.hu email címre küldött jelentkezéssel lehet.

raktáros-őr munkakör

Számítógép kezelési ismeretekkel rendelkező  raktáros-őr munkakörbe keresünk munkatársat

logisztikai munkatárs

logisztikai területre rugalmas, terhelhető, önállóan dolgozni tudó  munkatársakat  keresünk.

Különböző helyiségek takarítási terv szerint történő takarításának lebonyolítása, valamint ennek ellenőrzése és dokumentálása

Segédanyagok, tisztitószerek, kések, szerszámok valamint minden egyéb az üzemben szükséges használati- és felhasználási tárgy  beszerzésének, szállításának, ellenőrzésének segítése

Fenti cikkek leltározásnak segítése

Munkaruhák tisztitásának, cseréjnek,  használatbavételhez készen tartásának megszervezése

A hulladékelszállítás szervezésének segítése

Interessieren Sie sich für unser Unternehmen?

Interessieren Sie sich für unser Unternehmen? Wir interessieren uns auf jeden Fall für Sie.

Sollten aktuell keine vakanten Stellen verfügbar sein, möchten wir Sie dennoch ermutigen, sich bei uns auch spontan zu bewerben. Gut ausgebildete Fachkräfte sind für uns und unser Unternehmen selbstverständlich immer eine Bereicherung!

Érdekli cégünk? Ön is mindenképpen érdekel minket!

Felkeltette a cégünk az érdeklődését? Ön mindenféleképp érdekel bennünket! Ha éppen nincs is aktuális állásajánlatunk, akkor is arra buzdítjuk, hogy ennek ellenére jelentkezzen nálunk!

Jól képzett szakmunkásokra mindig szüksége van cégünknek!

 Üdvözlettel:

Kapcsolat